Er du klar for å ta HR og SAP SuccessFactors til neste nivå? Årets HCM-spor byr på et spennende program fylt med reelle kundecaser, praktisk erfaring og ny teknologi.
Høydepunkter fra programmet:
- Kultur, integrasjon og vekst: Hør TGS fortelle om sin reise med SAP SuccessFactors og støtte til kulturell integrasjon.
- Fremtidens HR og AI: Utforsk mulighetene i «Autonomous Suite», samt erfaringer og eksperimentering med AI i SuccessFactors hos DFØ.
- Talent og kompetanse: Delta på rundbordssamtale om Talent Intelligence Hub med Aker Solutions og Sariba, og lær om strategisk talentrekruttering gjennom SAP smartRecruiters.
- Sømløs brukeropplevelse: Aker Solutions deler sin nye løsning for Global Benefits, Concur viser autonome prosesser for reise og utlegg, og du får kundeerfaringer omkring WalkMe.
- Kjerne-HCM og lokalisering: Få innsikt i moderniseringsprosjektet for SAP HCM, overgangen til Altinn 3 og integrasjoner, samt brukerfaringer med SAP Learning Management System (LMS).
Ta en pust i bakken, løft blikket fra skjerm og skrivebord, møt likesinnede, få inspirasjon og hør tanker, erfaringer og vurderinger av eksperter og personer, som er i samme rolle eller i samme situasjon som deg.
Her kan du lese i detalj om HCM programmet
SBN-konferansen 2026 hele programmet